Výlety vo fotoknihe od Happy Foto

Ak milujete výlety, dovolenky, relax v prírode alebo niekde v rekreačných zariadeniach, vytvorte si z nich fotoknihu. Bude vám pripomínať príjemné chvíle, kedykoľvek do nej nahliadnete. Hlavnou podmienkou je robiť fotografie a dať si malú námahu pustiť sa do tvorivej a zábavnej práce. Pri výrobe fotoknihy budete mať k dispozícii veľký výber rôznych predlôh, pozadí, clip artov a zaujímavých efektov. Fotoknihy môžu byť vyrobené v mäkkej alebo pevnej väzbe v rôznych veľkostiach. Počet strán môže byť od 24 až do 240.

Happy Foto ponúka až tri spôsoby ako si ju vytvoriť. Môžte využiť online spôsob prostredníctvom stránky www.happyfoto.sk, pomocou programu HappyFoto DESIGNER alebo novou aplikáciou HappyFoto-MOBILE.

Naše výlety do prírody
Podeľte sa o svoje zážitky s rodinou či priateľmi.

Až by ste zatúžili po top kvalite, vyberte si fotoknihu deLUXE – pri výrobe je použitý značkový fotopapier, na ktorom sa nezachytávajú odtlačky prstov. Fotografie sú vyrobené fotochemickou cestou, vďaka čomu sú kontrast a jas na každom zábere presne také, ako ste na nich zvyknutí pri klasických fotografiách. Ďalšou výhodou fotokníh je celistvý pohľad. Po otvorení je dvojstrana absolútne plochá, akoby to bola jedna stránka.

Stanovačka fotokniha
Zvečnite si svoje spomienky na výlety vďaka fotoknihe.

Doba spracovania objednávky sú štyri pracovné dni. Pri fotoknihe deLUXE je to 8 pracovných dní

  • Komentáre
  • Podobné články
0
Užitočné rady

5 voľne dostupných aplikácií na monitorovanie výkonov na bicykli

0
Cykloturistika Horská cyklistika Košický kraj Prešovský kraj Slovensko Tip na výlet

Nádherné cyklotrasy východného Slovenska

1
Cestná cyklistika Horská cyklistika Taliansko Tip na výlet

Lago di Garda – raj cyklistov

Navigácia

Magazíny